Adwokat Maciej Organiściak - kancelaria w Łodzi

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Macieja Organiściaka znajduje się Łodzi i świadczy swoim klientom doraźną pomoc prawną w sprawach:
- cywilnych (pozwy o zapłatę, skargi pauliańskie, sporządzanie umów, roszczenia z umów, odszkodowania)
- rodzinnych (rozwody, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, alimenty)
- spadkowych (zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, odrzucenie spadku)
- karnych

Klientom zapewniamy fachową pomoc prawną, doradztwo prawne, sporządzanie pism procesowych i umów, jak reprezentację klientów przed sądami i urzędami. Kancelaria znajduje się w Łodzi, ale bez żadnych przeszkód świadczymy usługi na terenie województwa łódzkiego - w sądach m.in. w Sieradzu, Piotrkowie Trybunalskim, Zgierzu, Pabianicach, Zduńskiej Woli czy Brzezinach. Nie ma też problemu z reprezentacją w innych sądach w Polsce.

Komentarze:

 • Robert Tarkowski » (raport)

  Z pomocą tej kancelarii dochodziłem swoich spraw w zakresie wypłaty należnego mi zachowku po śmierci rodziców - okazało się, że wszystko przepisali na córkę z pominięciem mnie jako syna, bo przebywałem od kilku lat za granicą. Kosztowało mnie to dużo nerwów, ale wszystko było warte każdej wydanej złotówki, które zwróciły się z nawiązką. Mecenas Organiściak wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem w moją sprawę. Oczywiście wszystko zakończyło się pomyślnie.

 • Milena » (raport)

  Do kancelarii trafiłam głównie przez pozytywne opinie w internecie i nie zawiodłam się. Adwokat rzeczywiście godny polecenia. Przede wszystkim wyróżnia go bardzo dobry kontakt osobisty, a wiem, co mówię bo współpracowałam również z innymi prawnikami. Do Pana Macieja można się bez problemu dodzwonić i dopytać o różne sprawy, które później nam przyszły do głowy. Polecam z czystym sumieniem!

 • Michal T. » (raport)

  Co do prowadzenia spraw można mówić jedynie w superlatywach - znakomite wystąpienia przed sądem oraz pozytywny wynik prowadzonej sprawy. Dziękuję za dobrze poprowadzoną sprawę, jestem bardzo zadowolony. Z pewnością będę polecał kancelarię tak ja czynię to teraz!

 • Pawlo » (raport)

  Bardzo dobry adwokat oraz negocjator. W sprawie mojego podziału majątku zaprezentował wysoki poziom znajomości prawa ale też umiejętność negocjacji zaowocowała dość szybkim i korzystnym rozwiązaniem sprawy dla mnie i wyprowadził exżonę nieco w maliny :)

 • Paulina » (raport)

  Pan Mecenas świetnie poradził sobie z odzyskaniem mojego długu. Moje wezwania do zapłaty nic nie dawały i okazało się, że trzeba iść do sądu. Do tej pory spać nie mogłam, bo sprawa trudna, ale teraz już wszystko jest w jak najlepszym porządku! Polecam zdecydowanie tę Kancelarię!

 • Stanisława Kraśna » (raport)

  Kontakt do Pana Mecenasa dostałam od mojej wnuczki, której Pan Mecenas prowadził z sukcesem sprawę spadkową. Ja potrzebowałam pomocy przy sprawie o odszkodowanie za samochód, który po zakupie okazało się, że ma liczne wady. Pan adwokat bardzo solidnie podszedł do sprawy i udało mu się siłą perswazji na sprzedawcy rozwiązać mój problem, bez konieczności prowadzenia sprawy sądowej za co jestem mu bardzo wdzięczna.

 • Janek » (raport)

  Super adwokat, bardzo sympatyczny i rzeczowy. POLECAM!!!

 • Adam z Comerxo » (raport)

  Jest to jeden z najskuteczniejszych adwokatów w sprawach majątkowych - pozwy, nakazy zapłaty, odzyskiwanie wierzytelności, skarga pauliańska. Regularnie z nim współpracuję w ramach mojej firmy pomimo, że mam również zatrudnionego radcę prawnego od spraw bieżących, jednak Pan Maciej znacznie lepiej radzi sobie w sądach.

 • Gołębiowska » (raport)

  Korzystałam z pomocy w zakresie sprawy o kontakty ojca z dzieckiem, alimenty oraz wyrażenie zgody na wyjazd dziecka na stałe zagranicę - gorąco polecam!!! Wszystkie sprawy zakończone po mojej myśli, profesjonalizm, przebojowość i rzeczowość. Młoda osoba z bardzo dużym jak na swój wiek doświadzeniem

 • Teresa » (raport)

  Nie jestem w stanie opisać ile dla mnie zrobił Pan Mecenas. Pomagał mi w sprawie zadłużenia jak się okazało, że nagle mam wszczętą egzekucję komorniczą z jakiegoś nakazu zapłaty z sądu z Lublina o której to sprawie w ogóle nie wiedziałam. Pan adwokat wszystko załatwił - okazało się, że wyrok był wysłany na mój zły adres, a cała sprawa jest przedawniona. Serdecznie mu za to dziękuję i polecam wszem i wobec, bo już miałam serce w gardle jak komornik chciał ode mnie zapłaty ponad 10 tysięcy...

 • Damian Dworkowski » (raport)

  Potrzebowałem dobrego adwokata do trudnej sprawy prywatnej. Przeczytałem wiele opinii i komentarzy o różnych prawnikach z Łodzi i na ich podstawie spotkałem się z trzema polecanymi. Pan Maciej zrobił na mnie najlepsze wrażanie i już z perspektywy czasu mogę stwierdzić, iż był to doskonały wybór. Jest to adwokat młody, któremu jeszcze się chce działać. Ponadto to co zrażało mnie u niektórych jego kolegów to podejście do klienta z góry, jakby robili łaskę, że raczyli mnie przyjąć.

Dodaj swój komentarz »

Dane firmy:

 • Miejscowość: Łódź
 • Adres: ul. Więckowskiego 20/42
 • Kod pocztowy: 90-722
 • Telefon: 608 641 494
 • Adres email: kontakt@organisciak.pl
 • NIP: 7292552312
 • Województwo: Łódzkie
 • WWW: www.organisciak.pl
 • Ocena:

  Ocena: 5.5/10 (69 głosów)